Skip to main content

UŽ ŽIADNE KOMPLIKOVANÉ MENU,

ALE JEDNODUCHÉ SYMBOLY V TERMOSTATOCH

HTR

A

Bezdrôtový denný termostat HTRS-RF

Produkt HTRS-RF od výrobcu Salus Controls je štýlový a presný digitálny bezdrôtový termostat, ktorý je vybavený veľkým dobre čitateľným LCD displejom a dotykovými tlačidlami. Teraz môžete jednoducho prispôsobiť vykurovanie svojho domova podľa potreby za účelom vytvorenia príjemného domáceho prostredia.

SALUS HTRS-RF môžete ovládať cez internet (online režim). Tento termostat pracuje v on-line režime iba v prípade, že súčasťou inštalácie/systému je  internetová brána UGE600 (predáva sa samostatne) a s aplikáciou SALUS Smart Home. Termostat môže spolupracovať s inými zariadeniami zo série iT600.
V on-line režime je možné sledovať programované plány (prostredníctvom aplikácie SALUS Smart Home).

Bezdrôtový týždenný termostat HTRP-RF

Produkt HTRP-RF od výrobcu Salus Controls je štýlový a presný digitálny bezdrôtový termostat, ktorý je vybavený veľkým dobre čitateľným LCD displejom a dotykovými tlačidlami. Teraz môžete jednoducho prispôsobiť vykurovanie svojho domova podľa potreby za účelom vytvorenia príjemného domáceho prostredia.

SALUS HTRP-RF môžete ovládať cez internet (online režim). Tento termostat pracuje v on-line režime iba v prípade, že súčasťou inštalácie/systému je  internetová brána UGE600 (predáva sa samostatne) a s aplikáciou SALUS Smart Home. Termostat môže spolupracovať s inými zariadeniami zo série iT600.
V on-line režime je možné sledovať programované plány (prostredníctvom aplikácie SALUS Smart Home).

SALUS HTR RF – príklad bezdrôtovej inštalácie

Internetová brána SALUS UGE600 (voliteľné)
Externé napájanie čerpadla
Beznapäťové spínanie kotla
Napájacie káble
Bezdrôtová centrálna svorkovnica SALUS KL08RF
Denný bezdrôtový termostat SALUS HTRS-RF alebo Týždenný bezdrôtový termostat HTRP-RF
Termoelektrické pohony SALUS T30NC (alebo iný model)
Rozdeľovač podlahového vykurovania

Termostat HTRS230 je štýlový a presný digitálny priestorový denný termostat, ktorý je vybavený veľkým, dobre čitateľným LCD displejom a dotykovými tlačidlami. Teraz si môžete jednoducho prispôsobiť vykurovanie vo vašom domove podľa vašich potrieb.

Termostat HTRP230 je štýlový a presný digitálny priestorový týždenný termostat, ktorý je vybavený veľkým, dobre čitateľným LCD displejom a dotykovými tlačidlami. Teraz si môžete jednoducho prispôsobiť vykurovanie vo vašom domove podľa vašich potrieb.

SALUS HTR230 je izbový elektronický denný termostat, ktorý ponúka rozhodujúcu výhodu oproti klasickým mechanickým produktom.

Termostat je ľahko ovládateľný pomocou podsvieteného regulačného kruhového ovládača a ponúka jedinečný ovládací komfort pre všetky typy aplikácií vďaka použitiu veľmi kvalitnej elektroniky v zariadení.

 Termostaty SALUS EXPERT HTR sú určené predovšetkým na ovládanie teplovodného podlahového vykurovania, konkrétne termoelektrických pohonov SALUS T30. S termostatmi HTR môžete ovládať zariadenia s beznapäťovým spínaním, napr. plynový kotol. Ak chcete ovládať zariadenie s väčšou záťažou, je nevyhnutné dokúpiť 16A pomocné relé SALUS RM-16A. Pomocné relé SALUS RM-16A v kombinácii s termostatmi HTR vám umožní ovládať akékoľvek zariadenie s max. záťažou 16A alebo elektronické podlahové vykurovanie. Najväčším prínosom termostatov EXPERT HTR je jednoduché ovládanie a nastavenie v podobe symbolového menu. Vďaka tomu sa už nebudete musieť trápiť s komplikovaným textovým menu.

SALUS EXPERT HTR – príklad inštalácie pre podlahové vykurovanie

SALUS HTR230 – denný elektronický termostat
SALUS HTRP230 – týždenný digitálny termostat
SALUS HTRS230 – denný digitálny termostat
Centrálna svorkovnica – napr. SALUS KL08 alebo SALUS KL06
Termoelektrický pohon SALUS T30NC
Rozdeľovač