Skip to main content

Mapa kompatibilných produktov podlahového vykurovania

Zapojenie so svorkovnicou SALUS KL08NSB pre 8 zón a 32 okruhov

Drôtová svorkovnica SALUS KL08NSB
Termoelektrický pohon SALUS T30NC – dostupný aj v iných modeloch
Automatický regulačný pohon SALUS THB230

Zapojenie so svorkovnicou SALUS KL06 pre 6 zón a 24 okruhov

Drôtová svorkovnica SALUS KL06
Termoelektrický pohon SALUS T30NC – dostupný aj v iných modeloch
Automatický regulačný pohon SALUS THB230
Prídavný modul ovládania čerpadla a kotla SALUS PL07
Prídavný modul ovládania čerpadla SALUS PL06

Bezdrôtový denný termostat HTRS-RF

Produkt HTRS-RF od výrobcu Salus Controls je štýlový a presný digitálny bezdrôtový termostat, ktorý je vybavený veľkým dobre čitateľným LCD displejom a dotykovými tlačidlami. Teraz môžete jednoducho prispôsobiť vykurovanie svojho domova podľa potreby za účelom vytvorenia príjemného domáceho prostredia.

SALUS HTRS-RF môžete ovládať cez internet (online režim). Tento termostat pracuje v on-line režime iba v prípade, že súčasťou inštalácie/systému je  internetová brána UGE600 (predáva sa samostatne) a s aplikáciou SALUS Smart Home. Termostat môže spolupracovať s inými zariadeniami zo série iT600.
V on-line režime je možné sledovať programované plány (prostredníctvom aplikácie SALUS Smart Home).

 Termostaty SALUS EXPERT HTR sú určené predovšetkým na ovládanie teplovodného podlahového vykurovania, konkrétne termoelektrických pohonov SALUS T30. S termostatmi HTR môžete ovládať zariadenia s beznapäťovým spínaním, napr. plynový kotol. Ak chcete ovládať zariadenie s väčšou záťažou, je nevyhnutné dokúpiť 16A pomocné relé SALUS RM-16A. Pomocné relé SALUS RM-16A v kombinácii s termostatmi HTR vám umožní ovládať akékoľvek zariadenie s max. záťažou 16A alebo elektronické podlahové vykurovanie. Najväčším prínosom termostatov EXPERT HTR je jednoduché ovládanie a nastavenie v podobe symbolového menu. Vďaka tomu sa už nebudete musieť trápiť s komplikovaným textovým menu.